portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Dwa Tarasy - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


 Komunikacja z Radą Osiedla Ujeścisko-Łostowice / tematy dzielnicowe   

FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Dwa Tarasy - sprawy osiedlowe » Forum » 21.06 WALNE ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW PŁOCKIEJ 10 Z NOTARIUSZEM
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

21.06 WALNE ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW PŁOCKIEJ 10 Z NOTARIUSZEM

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Rada1Etap 
   

Bywalec


Wiek: 49
Dołączył: Pią Mar 04, 2016 15:36
Posty: 43
Skąd: Gdańska

PostWysłany: Pią Cze 10, 2016 15:24    Temat postu: 21.06 WALNE ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW PŁOCKIEJ 10 Z NOTARIUSZEM

W dniu 21.06.2016 r. o godz. 18.00 odbędzie się walne zebranie mieszkańców wspólnoty "Płocka 10"przy udziale notariusza.Spotkanie tak jak zawsze w salce katechetycznej.

CELEM SPOTKANIA JEST PODJĘCIE DECYZJI O WPROWADZENIU DO ZARZĄDU MIESZKAŃCÓW NASZEGO OSIEDLA

Spotkanie będzie dotyczyło tylko i wyłącznie tej sprawy i powinno szybko się zakończyć (około 15 minut)

BARDZO WAŻNA JEST FREKWENCJA . POTRZEBNE JEST 51 % głosów mieszkańców.NA SPOTKANIE NALEŻY PRZYBYĆ OSOBIŚCIE. JEŚLI KTOŚ NIE MOŻE PRZYBYĆ OSOBIŚCIE, LECZ CHCE GŁOSOWAĆ PRZEZ PEŁNOMOCNIKA - TO PRZYPOMINAMY, ŻE PEŁNOMOCNICTWO W TYM WYPADKU MUSI BYĆ POŚWIADCZONE NOTARIALNIE.

TA SPRAWA MA FUNDAMENTALNE ZNACZENIE DLA FUNKCJONOWANIA NASZEJ WSPÓLNOTY I DOTYCZY KAŻDEGO Z NAS.

Bardzo prosimy o przybycie na to spotkanie, tak żebyśmy mogli w końcu współdecydować o naszej nieruchomości. Rada mieszkańców w takiej formie jak jest - ma w zasadzie niewiele do powiedzenia,więc jeśli zależy Państwu na naszym wspólnym dobru -jakim jest nasza nieruchomość to zapraszamy do głosowania.

Z POWAŻANIEM

RADA 1 ETAPU
ajaK-Kaja 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Wrz 08, 2009 22:48
Posty: 88
Skąd: Oliwa

PostWysłany: Pią Cze 10, 2016 17:16    Temat postu: Re: 21.06 WALNE ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW PŁOCKIEJ 10 Z NOTARIUSZ

W dokumencie przesłanym przez p. Izabelę jest zapis, mówiący o odwołaniu p. Waldemara Fijołka i powołaniu zarządu Wspólnoty. Co to oznacza?
Rada1Etap 
   

Bywalec


Wiek: 49
Dołączył: Pią Mar 04, 2016 15:36
Posty: 43
Skąd: Gdańska

PostWysłany: Pią Cze 10, 2016 18:02    Temat postu: Re: 21.06 WALNE ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW PŁOCKIEJ 10 Z NOTARIUSZ

Tak wprost oznacza to, że odwołujemy p. Waldemara z funkcji Zarządu. W Jego miejsce powołujemy mieszkańców. Firma Pana Waldemara pozostaje (jeśli tego chcemy)jako Zarządzająca.

ALE PODSTAWOWA RÓŻNICA OD TEGO MOMENTU JEST TAKA, ŻE FIRMA ZARZĄDZAJĄCA ,ŻEBY WYDAĆ JAKIEKOLWIEK PIENIĄDZE MUSI PYTAĆ SIĘ NOWEGO ZARZĄDU(MIESZKAŃCÓW).

I W TEN SPOSÓB MOŻEMY DOPIERO KONTROLOWAĆ NALEŻYCIE NASZE FINANSE I WSZYSTKIE INNE SPRAWY ( nie chodzi o to,żeby toczyć kopie o każdą śrubkę. Tylko o to,żeby nie powtarzać, nawet hipotetycznie sytuacji, np z kontenerami,czy podnajmowaniem pomieszczeń bez zgody mieszkańców - sprawa do dziś nie rozwiązana)

W NASZYM ODCZUCIU TAKA SYTUACJA POWINNA BYĆ OD POCZĄTKU.
NIESTETY BYŁO TO WSZYSTKO ZAGMATWANE I POWODUJĄCE BRAK WPŁYWU NA SZEREG DECYZJI PODEJMOWANYCH DO TEJ PORY JEDNOOSOBOWO.

Z poważaniem

Rada 1 Etapu
Klient_DT 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Wrz 18, 2014 11:32
Posty: 194
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Cze 10, 2016 19:40    Temat postu: Re: 21.06 WALNE ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW PŁOCKIEJ 10 Z NOTARIUSZ

Dlaczego wybieracie środek tygodnia na zebranie?????? Wątpie żeby było 51% mieszkańców. Wolałbym piątek lub sobotę. Tak to macie 1 głos mniej!!!!!
mignonne 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Sty 15, 2015 8:43
Posty: 12
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Cze 10, 2016 20:36    Temat postu: Re: 21.06 WALNE ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW PŁOCKIEJ 10 Z NOTARIUSZ

Dlaczego do podjęcia uchwały nr 7/2016 potrzebne jest pełnomocnictwo notarialne, a do reszty uchwał zwykle pisemne? To trochę komplikuje sprawę.
Rada1Etap 
   

Bywalec


Wiek: 49
Dołączył: Pią Mar 04, 2016 15:36
Posty: 43
Skąd: Gdańska

PostWysłany: Pią Cze 10, 2016 20:39    Temat postu: Re: 21.06 WALNE ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW PŁOCKIEJ 10 Z NOTARIUSZ

Klient_DT napisał:
Dlaczego wybieracie środek tygodnia na zebranie?????? Wątpie żeby było 51% mieszkańców. Wolałbym piątek lub sobotę. Tak to macie 1 głos mniej!!!!!

24 piątek to koniec roku szkolnego i początek wakacji, więc mogłoby być jeszcze gorzej.
Rada1Etap 
   

Bywalec


Wiek: 49
Dołączył: Pią Mar 04, 2016 15:36
Posty: 43
Skąd: Gdańska

PostWysłany: Pią Cze 10, 2016 20:41    Temat postu: Re: 21.06 WALNE ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW PŁOCKIEJ 10 Z NOTARIUSZ

mignonne napisał:
Dlaczego do podjęcia uchwały nr 7/2016 potrzebne jest pełnomocnictwo notarialne, a do reszty uchwał zwykle pisemne? To trochę komplikuje sprawę.

Właśnie tak to jest od początku pokomplikowane, aby w tym układzie tkwić. Tak jest to zapisane w dokumentach początkowych pomiędzy deweloperem i zarządzającym.I dlatego próbujemy się z tego wyplątać i mieć na cokolwiek wpływ.
Klient_DT 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Wrz 18, 2014 11:32
Posty: 194
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Cze 10, 2016 21:37    Temat postu: Re: 21.06 WALNE ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW PŁOCKIEJ 10 Z NOTARIUSZ

Rada1Etap napisał:
Klient_DT napisał:
Dlaczego wybieracie środek tygodnia na zebranie?????? Wątpie żeby było 51% mieszkańców. Wolałbym piątek lub sobotę. Tak to macie 1 głos mniej!!!!!

24 piątek to koniec roku szkolnego i początek wakacji, więc mogłoby być jeszcze gorzej.


Tak na pewno wszyscy od razu wyjadą bo kończy się rok szkolny. A to dzieci głosują czy dorośli? Życzę bardziej profesjonalnego podejścia!
Rada1Etap 
   

Bywalec


Wiek: 49
Dołączył: Pią Mar 04, 2016 15:36
Posty: 43
Skąd: Gdańska

PostWysłany: Pią Cze 10, 2016 22:01    Temat postu: Re: 21.06 WALNE ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW PŁOCKIEJ 10 Z NOTARIUSZ

Klient_DT napisał:
Rada1Etap napisał:
Klient_DT napisał:
Dlaczego wybieracie środek tygodnia na zebranie?????? Wątpie żeby było 51% mieszkańców. Wolałbym piątek lub sobotę. Tak to macie 1 głos mniej!!!!!

24 piątek to koniec roku szkolnego i początek wakacji, więc mogłoby być jeszcze gorzej.


Tak na pewno wszyscy od razu wyjadą bo kończy się rok szkolny. A to dzieci głosują czy dorośli? Życzę bardziej profesjonalnego podejścia!


Tak nawiasem mówiąc to" nie MACIE jeden głos mniej , tylko MAMY wszyscy jeden głos mniej".To jest sprawa dotycząca NAS wszystkich - mieszkańców, a nie tylko Rady.

Zdajemy sobie sprawę,że nie wszystkim będzie pasowało. Warto w tej sprawie stanowić jedność, a nie tylko krytykować!!!! W Radzie wciąż są wolne miejsca, a i do Zarządu można wystawić swoją kandydaturę.
Spożytkujmy energię na pożyteczne sprawy i nie kłóćmy się tylko działajmy konstruktywnie tak jak do tej pory.

Z poważaniem

Rada 1 etap.
Klient_DT 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Wrz 18, 2014 11:32
Posty: 194
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Cze 10, 2016 22:22    Temat postu: Re: 21.06 WALNE ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW PŁOCKIEJ 10 Z NOTARIUSZ

Rada1Etap napisał:
Klient_DT napisał:
Rada1Etap napisał:
Klient_DT napisał:
Dlaczego wybieracie środek tygodnia na zebranie?????? Wątpie żeby było 51% mieszkańców. Wolałbym piątek lub sobotę. Tak to macie 1 głos mniej!!!!!

24 piątek to koniec roku szkolnego i początek wakacji, więc mogłoby być jeszcze gorzej.


Tak na pewno wszyscy od razu wyjadą bo kończy się rok szkolny. A to dzieci głosują czy dorośli? Życzę bardziej profesjonalnego podejścia!


Tak nawiasem mówiąc to" nie MACIE jeden głos mniej , tylko MAMY wszyscy jeden głos mniej".To jest sprawa dotycząca NAS wszystkich - mieszkańców, a nie tylko Rady.

Zdajemy sobie sprawę,że nie wszystkim będzie pasowało. Warto w tej sprawie stanowić jedność, a nie tylko krytykować!!!! W Radzie wciąż są wolne miejsca, a i do Zarządu można wystawić swoją kandydaturę.
Spożytkujmy energię na pożyteczne sprawy i nie kłóćmy się tylko działajmy konstruktywnie tak jak do tej pory.

Z poważaniem

Rada 1 etap.


Nikogo nie krytykuje, ale termin zabrania jest beznadziejny, tym bardziej że powód przełożenia to zakończenie roku szkolnegoSmile Rozumiem że większość mieszkańców Panu potwierdziła udział i Pan się nie obawia wyniku głosowania?
Jestem ciekawy tylko, co w przypadku niepowodzenia w głosowaniu? Notariusz nie będzie pobierał opłaty na kolejnym spotkaniu?
Co do miejsca w Radzie? To jaki sens jest bycia w Radzie, skoro nie pasują mi terminy w środku tygodnia? Chyba sam Pan nie wie co Pan pisze...
aneczka_k 
   

Stały bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Wto Cze 25, 2013 18:21
Posty: 86
Skąd: Gdańsk-Siedlce

PostWysłany: Pią Cze 10, 2016 22:50    Temat postu: Re: 21.06 WALNE ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW PŁOCKIEJ 10 Z NOTARIUSZ

Klient_DT napisał:
Rada1Etap napisał:
Klient_DT napisał:
Rada1Etap napisał:
Klient_DT napisał:
Dlaczego wybieracie środek tygodnia na zebranie?????? Wątpie żeby było 51% mieszkańców. Wolałbym piątek lub sobotę. Tak to macie 1 głos mniej!!!!!

24 piątek to koniec roku szkolnego i początek wakacji, więc mogłoby być jeszcze gorzej.


Tak na pewno wszyscy od razu wyjadą bo kończy się rok szkolny. A to dzieci głosują czy dorośli? Życzę bardziej profesjonalnego podejścia!


Tak nawiasem mówiąc to" nie MACIE jeden głos mniej , tylko MAMY wszyscy jeden głos mniej".To jest sprawa dotycząca NAS wszystkich - mieszkańców, a nie tylko Rady.

Zdajemy sobie sprawę,że nie wszystkim będzie pasowało. Warto w tej sprawie stanowić jedność, a nie tylko krytykować!!!! W Radzie wciąż są wolne miejsca, a i do Zarządu można wystawić swoją kandydaturę.
Spożytkujmy energię na pożyteczne sprawy i nie kłóćmy się tylko działajmy konstruktywnie tak jak do tej pory.

Z poważaniem

Rada 1 etap.


Nikogo nie krytykuje, ale termin zabrania jest beznadziejny, tym bardziej że powód przełożenia to zakończenie roku szkolnegoSmile Rozumiem że większość mieszkańców Panu potwierdziła udział i Pan się nie obawia wyniku głosowania?
Jestem ciekawy tylko, co w przypadku niepowodzenia w głosowaniu? Notariusz nie będzie pobierał opłaty na kolejnym spotkaniu?
Co do miejsca w Radzie? To jaki sens jest bycia w Radzie, skoro nie pasują mi terminy w środku tygodnia? Chyba sam Pan nie wie co Pan pisze...


co prawda sprawa mnie nie dotyczy, bo jestem z drugiego etapu, ale nie rozumiem Pana podejścia. gdyby był Pan w Radzie to pewnie miałby Pan wpływ na terminy spotkań. najprościej krytykować tych co coś robią i poświecają swój czas dla ogółu...
większość ludzi pracuje po 8h dziennie i jest przed 18 jest w domu.
po co szuka Pan dziury w całym?
piątki to jest czas wyjazdów - jedni jadą w swoje strony bo są przyjezdni, inni wyjeżdżają na weekendy na np. Kaszuby, jeszcze inni jadą na wakacje. nie da się zadowolić wszystkich.
Klient_DT 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Wrz 18, 2014 11:32
Posty: 194
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Cze 10, 2016 23:12    Temat postu: Re: 21.06 WALNE ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW PŁOCKIEJ 10 Z NOTARIUSZ

aneczka_k napisał:
Klient_DT napisał:
Rada1Etap napisał:
Klient_DT napisał:
Rada1Etap napisał:
Klient_DT napisał:
Dlaczego wybieracie środek tygodnia na zebranie?????? Wątpie żeby było 51% mieszkańców. Wolałbym piątek lub sobotę. Tak to macie 1 głos mniej!!!!!

24 piątek to koniec roku szkolnego i początek wakacji, więc mogłoby być jeszcze gorzej.


Tak na pewno wszyscy od razu wyjadą bo kończy się rok szkolny. A to dzieci głosują czy dorośli? Życzę bardziej profesjonalnego podejścia!


Tak nawiasem mówiąc to" nie MACIE jeden głos mniej , tylko MAMY wszyscy jeden głos mniej".To jest sprawa dotycząca NAS wszystkich - mieszkańców, a nie tylko Rady.

Zdajemy sobie sprawę,że nie wszystkim będzie pasowało. Warto w tej sprawie stanowić jedność, a nie tylko krytykować!!!! W Radzie wciąż są wolne miejsca, a i do Zarządu można wystawić swoją kandydaturę.
Spożytkujmy energię na pożyteczne sprawy i nie kłóćmy się tylko działajmy konstruktywnie tak jak do tej pory.

Z poważaniem

Rada 1 etap.


Nikogo nie krytykuje, ale termin zabrania jest beznadziejny, tym bardziej że powód przełożenia to zakończenie roku szkolnegoSmile Rozumiem że większość mieszkańców Panu potwierdziła udział i Pan się nie obawia wyniku głosowania?
Jestem ciekawy tylko, co w przypadku niepowodzenia w głosowaniu? Notariusz nie będzie pobierał opłaty na kolejnym spotkaniu?
Co do miejsca w Radzie? To jaki sens jest bycia w Radzie, skoro nie pasują mi terminy w środku tygodnia? Chyba sam Pan nie wie co Pan pisze...


co prawda sprawa mnie nie dotyczy, bo jestem z drugiego etapu, ale nie rozumiem Pana podejścia. gdyby był Pan w Radzie to pewnie miałby Pan wpływ na terminy spotkań. najprościej krytykować tych co coś robią i poświecają swój czas dla ogółu...
większość ludzi pracuje po 8h dziennie i jest przed 18 jest w domu.
po co szuka Pan dziury w całym?
piątki to jest czas wyjazdów - jedni jadą w swoje strony bo są przyjezdni, inni wyjeżdżają na weekendy na np. Kaszuby, jeszcze inni jadą na wakacje. nie da się zadowolić wszystkich.


Skoro większość pracuje tak jak Pani pisze, to dlaczego wcześniej frekwencja była marna? Może Pani pracuje 8h i ma mnóstwo czasu, ale duża część osób pracuje dłużej i wyjeżdża w delegacje. Łatwiej wziąć urlop w piątek niż w środku tygodnia. To zróbmy zebranie w piątek 17 czerwca przed zakończeniem roku szkolnego!!! Na pewno lepszy termin niż 21.
Stylowy 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Paź 14, 2014 7:52
Posty: 104
Skąd: Gdańska

PostWysłany: Pią Cze 10, 2016 23:19    Temat postu: Re: 21.06 WALNE ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW PŁOCKIEJ 10 Z NOTARIUSZ

Klient_DT napisał:
aneczka_k napisał:
Klient_DT napisał:
Rada1Etap napisał:
Klient_DT napisał:
Rada1Etap napisał:
Klient_DT napisał:
Dlaczego wybieracie środek tygodnia na zebranie?????? Wątpie żeby było 51% mieszkańców. Wolałbym piątek lub sobotę. Tak to macie 1 głos mniej!!!!!

24 piątek to koniec roku szkolnego i początek wakacji, więc mogłoby być jeszcze gorzej.


Tak na pewno wszyscy od razu wyjadą bo kończy się rok szkolny. A to dzieci głosują czy dorośli? Życzę bardziej profesjonalnego podejścia!


Tak nawiasem mówiąc to" nie MACIE jeden głos mniej , tylko MAMY wszyscy jeden głos mniej".To jest sprawa dotycząca NAS wszystkich - mieszkańców, a nie tylko Rady.

Zdajemy sobie sprawę,że nie wszystkim będzie pasowało. Warto w tej sprawie stanowić jedność, a nie tylko krytykować!!!! W Radzie wciąż są wolne miejsca, a i do Zarządu można wystawić swoją kandydaturę.
Spożytkujmy energię na pożyteczne sprawy i nie kłóćmy się tylko działajmy konstruktywnie tak jak do tej pory.

Z poważaniem

Rada 1 etap.


Nikogo nie krytykuje, ale termin zabrania jest beznadziejny, tym bardziej że powód przełożenia to zakończenie roku szkolnegoSmile Rozumiem że większość mieszkańców Panu potwierdziła udział i Pan się nie obawia wyniku głosowania?
Jestem ciekawy tylko, co w przypadku niepowodzenia w głosowaniu? Notariusz nie będzie pobierał opłaty na kolejnym spotkaniu?
Co do miejsca w Radzie? To jaki sens jest bycia w Radzie, skoro nie pasują mi terminy w środku tygodnia? Chyba sam Pan nie wie co Pan pisze...


co prawda sprawa mnie nie dotyczy, bo jestem z drugiego etapu, ale nie rozumiem Pana podejścia. gdyby był Pan w Radzie to pewnie miałby Pan wpływ na terminy spotkań. najprościej krytykować tych co coś robią i poświecają swój czas dla ogółu...
większość ludzi pracuje po 8h dziennie i jest przed 18 jest w domu.
po co szuka Pan dziury w całym?
piątki to jest czas wyjazdów - jedni jadą w swoje strony bo są przyjezdni, inni wyjeżdżają na weekendy na np. Kaszuby, jeszcze inni jadą na wakacje. nie da się zadowolić wszystkich.


Skoro większość pracuje tak jak Pani pisze, to dlaczego wcześniej frekwencja była marna? Może Pani pracuje 8h i ma mnóstwo czasu, ale duża część osób pracuje dłużej i wyjeżdża w delegacje. Łatwiej wziąć urlop w piątek niż w środku tygodnia. To zróbmy zebranie w piątek 17 czerwca przed zakończeniem roku szkolnego!!! Na pewno lepszy termin niż 21.

Nie pasuje Panu to niech Pan nie przychodzi.Jakiś Pan energiczny na NIE. Ja będę. Zresztą jak zawsze i popieram termin, bo ja akurat wyjeżdżam z dziećmi na wakacje w piątek i na pewno byśmy nie czekali na wyjazd do wieczora.
Klient_DT 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Wrz 18, 2014 11:32
Posty: 194
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Cze 10, 2016 23:28    Temat postu: Re: 21.06 WALNE ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW PŁOCKIEJ 10 Z NOTARIUSZ

Stylowy napisał:
Klient_DT napisał:
aneczka_k napisał:
Klient_DT napisał:
Rada1Etap napisał:
Klient_DT napisał:
Rada1Etap napisał:
Klient_DT napisał:
Dlaczego wybieracie środek tygodnia na zebranie?????? Wątpie żeby było 51% mieszkańców. Wolałbym piątek lub sobotę. Tak to macie 1 głos mniej!!!!!

24 piątek to koniec roku szkolnego i początek wakacji, więc mogłoby być jeszcze gorzej.


Tak na pewno wszyscy od razu wyjadą bo kończy się rok szkolny. A to dzieci głosują czy dorośli? Życzę bardziej profesjonalnego podejścia!


Tak nawiasem mówiąc to" nie MACIE jeden głos mniej , tylko MAMY wszyscy jeden głos mniej".To jest sprawa dotycząca NAS wszystkich - mieszkańców, a nie tylko Rady.

Zdajemy sobie sprawę,że nie wszystkim będzie pasowało. Warto w tej sprawie stanowić jedność, a nie tylko krytykować!!!! W Radzie wciąż są wolne miejsca, a i do Zarządu można wystawić swoją kandydaturę.
Spożytkujmy energię na pożyteczne sprawy i nie kłóćmy się tylko działajmy konstruktywnie tak jak do tej pory.

Z poważaniem

Rada 1 etap.


Nikogo nie krytykuje, ale termin zabrania jest beznadziejny, tym bardziej że powód przełożenia to zakończenie roku szkolnegoSmile Rozumiem że większość mieszkańców Panu potwierdziła udział i Pan się nie obawia wyniku głosowania?
Jestem ciekawy tylko, co w przypadku niepowodzenia w głosowaniu? Notariusz nie będzie pobierał opłaty na kolejnym spotkaniu?
Co do miejsca w Radzie? To jaki sens jest bycia w Radzie, skoro nie pasują mi terminy w środku tygodnia? Chyba sam Pan nie wie co Pan pisze...


co prawda sprawa mnie nie dotyczy, bo jestem z drugiego etapu, ale nie rozumiem Pana podejścia. gdyby był Pan w Radzie to pewnie miałby Pan wpływ na terminy spotkań. najprościej krytykować tych co coś robią i poświecają swój czas dla ogółu...
większość ludzi pracuje po 8h dziennie i jest przed 18 jest w domu.
po co szuka Pan dziury w całym?
piątki to jest czas wyjazdów - jedni jadą w swoje strony bo są przyjezdni, inni wyjeżdżają na weekendy na np. Kaszuby, jeszcze inni jadą na wakacje. nie da się zadowolić wszystkich.


Skoro większość pracuje tak jak Pani pisze, to dlaczego wcześniej frekwencja była marna? Może Pani pracuje 8h i ma mnóstwo czasu, ale duża część osób pracuje dłużej i wyjeżdża w delegacje. Łatwiej wziąć urlop w piątek niż w środku tygodnia. To zróbmy zebranie w piątek 17 czerwca przed zakończeniem roku szkolnego!!! Na pewno lepszy termin niż 21.

Nie pasuje Panu to niech Pan nie przychodzi.Jakiś Pan energiczny na NIE. Ja będę. Zresztą jak zawsze i popieram termin, bo ja akurat wyjeżdżam z dziećmi na wakacje w piątek i na pewno byśmy nie czekali na wyjazd do wieczora.


Akurat jestem na TAK. I chcę wziąć udział w zebraniu. Najwyraźniej jestem nie jedyną osobą, której nie pasuje środek tygodnia. W środy zawsze była marna frekwencja i nie łudźmy się, że to się zmieni. Proponuje piątek 17 czerwca lub 18 czerwca sobota. Udanych wakacji!!!
Rada1Etap 
   

Bywalec


Wiek: 49
Dołączył: Pią Mar 04, 2016 15:36
Posty: 43
Skąd: Gdańska

PostWysłany: Pią Cze 10, 2016 23:56    Temat postu: Re: 21.06 WALNE ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW PŁOCKIEJ 10 Z NOTARIUSZ

Dobry wieczór.
Data 17, bądź 18 czerwca nie jest możliwa ZE WZGLĘDÓW FORMALNYCH!!!
Chociażby 10 dniowy termin zawiadomienia właścicieli.
JEŚLI NAPRAWDĘ PANU NIE PASUJE, ZAWSZE MOŻNA WYSTAWIĆ PEŁNOMOCNICTWO NOTARIALNE. JEST TO KOSZT KILKUNASTU ZŁOTYCH.
CHYBA WARTO DLA DOBRA WSPÓLNEGO.

Z poważaniem

Rada 1 Etapu
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama